Konstytucja 3 Maja – lekcja historii, której się nie zapomina…
Dźwięk gitary, wspólny śpiew, historyczny klimat. Tak świętowaliśmy 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole!
Podczas apelu podziękowaliśmy nauczycielowi historii, Pani Elżbiecie Sadowskiej, która po latach oddanej pracy odchodzi na zasłużona emeryturę, za lata pasji, wiedzy i wspólne odkrywanie dziejów Polski










