Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Konstytucja 3 Maja – lekcja historii, której się nie zapomina…
Dźwięk gitary, wspólny śpiew, historyczny klimat. Tak świętowaliśmy 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole!
Podczas apelu podziękowaliśmy nauczycielowi historii, Pani Elżbiecie Sadowskiej, która po latach oddanej pracy odchodzi na zasłużona emeryturę, za lata pasji, wiedzy i wspólne odkrywanie dziejów Polski
Comments are closed.
czerwiec 2026
PWŚCPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Accessibility Toolbar