Tydzień Budowania Relacji

W naszym przedszkolu odbył się Tydzień Budowania Relacji pod patronem MEN. Grupy 0B i 0C tworzyły Drzewa Życzliwości, zawieszając miłe słowa i uczestnicząc w zabawach integracyjnych, które uczyły współpracy i wzmacniały przyjaźń. Grupy 0A i OD pracowały z Tablicą emocji, rozpoznając uczucia i odkrywając, jak ważna jest życzliwość i wsparcie. Dzieci tworzyły prace plastyczne, opowiadały historie i kończyły zajęcia Kręgiem przyjaźni, ucząc się wzajemnego szacunku. Tydzień pokazał, że rozmowa o emocjach i wspólne działania pomagają budować bezpieczne i przyjazne relacje w grupie.

Comments are closed.
czerwiec 2026
PWŚCPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Accessibility Toolbar